• Szkoła Dialogu

    Przeszłość kluczem do przyszłości

Wszystkie zainteresowane programem szkoły zapraszamy do zapoznania się z sekcją Zgłoś szkołę. Znajdą tam Państwo informacje organizacyjne dotyczące programu, a także formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie jest pierwszym krokiem do uczestnictwa w Szkole Dialogu. Nauczycieli i uczniów, którzy już z nami współpracują zapraszamy do korzystania z sekcji Do pobrania. W tym miejscu mogą się Państwo zapoznać z regulaminami i materiałami edukacyjnymi przydatnymi przy tworzeniu Projektu.

fot. D.Cieślik

Zgłoś szkołę

Zgłoś szkołę

Zapraszamy 7 i 8 klasy szkoły podstawowej i szkoły ponadpodstawowe do zgłaszania się do uczestnictwa w Szkole Dialogu. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami organizacyjnymi dotyczącymi programu. W tej sekcji znajdą Państwo także formularz zgłoszeniowy. Rekrutację prowadzimy w trybie ciągłym, jednak warsztaty odbywają się w dwóch cyklach – jesiennym i wiosennym, odpowiadającym semestrom roku szkolnego.

Zgłoś szkołę z Warszawy

Uprzejmie informujemy, że aktualnie nie prowadzimy rekrutacji do programu Szkoła Dialogu w Warszawie.

Do pobrania

Materiały dla nauczycieli

W tym miejscu znajdą Państwo regulamin programu, informacje o roli nauczyciela w programie, a także materiały edukacyjne, które pomogą w opiece nad projektem uczniowskim.

Materiały dla uczniów

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, przygotowaliśmy materiały edukacyjne, które pomogą w realizacji Waszego projektu. Zachęcamy do zapoznania się z tutorialami.