Absolwentka programu Szkoła Dialogu roku 2012 i laureatka nagrody specjalnej - biletu lotniczego do Tel Awiwu za zorganizowanie polsko-izraelskiej wymiany młodzieżowej „Przez okno”. Studiuje Psychologię Biznesu i Przedsiębiorczości. Jest członkiem zarządu Fundacji Szczebrzeszyn Kultur. Wcześniej zaangażowana była w projekty edukacyjne w lubelskich organizacjach pozarządowych.
Skończyła socjologię na Uniwersytecie Warszawskim, studiowała na Uniwersytecie w Kraju Basków oraz w Jerozolimie. Na co dzień pracuje w TechSoup Polska zajmując się otwieraniem danych publicznych. Pracowała jako facylitatorka, trenerka i koordynatorka projektów w ngo i instytucjach publicznych. Angażuje się w różne inicjatywy społeczne, m.in. projekt upamiętnienia Archiwum Ringelbluma przy warszawskich Nowolipkach.
Studentka psychologii na SWPSie i Antropologii na UW. Prowadziła badania dotyczące pamięci Polaków o polskich Żydach. Interesuje się dziedzictwem kultury żydowskiej w Polsce. Jako stażystka w Stowarzyszeniu Program Stacja zajmowała się streetworkingiem oraz pracą z młodzieżą znajdującą się w trudnej sytuacji życiowej. Związana z Fundacją Forum Dialogu od kwietnia 2015 roku.
Absolwentka Instytutu Socjologii UW, słuchaczka Szkoły Trenerów Grupy TROP. Pracuje w Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”, gdzie zajmuje się partycypacją obywatelską – edukuje, pomaga planować procesy konsultacji i zachęca urzędników do włączania obywateli w podejmowanie decyzji w sprawach publicznych. Współprzewodniczy Radzie ds. Budżetu Partycypacyjnego przy Prezydent m.st. Warszawy.
Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim, w ramach studiów zrealizowała blok „Historia i Kultura Żydów w Polsce" w Centrum im. Mordechaja Anielewicza. Od 2010 roku związana z Forum Dialogu. Obecnie pracuje jako edukatorka w Żydowskim Instytucie Historycznym im. Emanuela Ringelbluma. W czasie wolnym jeździ na rowerze i gra na saksofonie tenorowym.